تلخیص منطق
تعداد بازدید ها: 814135
   

دانلود نرم افزار ویرایشگر HTML و طراحی قالب سایت و وبلاگ CoffeeCup HTML Editor 14.1 Build 738

 نرم افزار CoffeeCup HTML Editor 14.1 Build 738 نرم افزاری برای طراحی وب پیشرفته است که برای هر کاربری قابل استفاده می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید وب سایت و وبلاگ عالی بسازید. با این نرم افزار می توانید سایت های استانداردی را با استفاده از ابزار code completion و built-in validation  بسازید و هم چنین افزادی تازه وارد می توانند rope ها را با استفاده از منابعی مثل مرجمع جامع تگ ها و تم ها یاد بگیرند.

با استفاده از کد وب سایت در دسترس تولید شده با این نرم افزار وب سایت و وبلاگ شما به طور مدارم در مرور گر های مختلف نمایش داده خواهند شد ، و با css بهتر کار می کنند  و برای کاربران و موتور های جست و جوی غیر حرفه ، بیشتر در دسترس قرار می گیرند.  

Html editor با ابزار های  comprehensive Tag Reference، Code Completion، built-in validation خطاها را تصحیح می کند و مطمئن می شوید که کد های در دسترسی مورد استفاده قرار می گیرند.  این نرم افزار مرجع تمام تگ های موجود را دارا می باشد. 

 Code Completion تگ هایی که شما تایپ می کنید را به طور خودکار حدس می زند و ابزار  built-in validation به شما این امکان را می دهد تا چگ کنید که کد ها در استاندارد های w3c استفاده می شوند تا اینکه صفحات وب سایت شما همیشه در دسترس باشند و این ابزار ها از شما پشتیبانی می کنند که وب سایت هایی را در HTML 4.01, XHTML 1.0 یا HTML5 بسازید و همچنین به راحتی پیش نمایش کار خود را مشاهده کنید.

این نرم افزار حرفه ای طراحی سایت به شما امکاناتی از قبیل شامل بیش از ۲۵ هزار گرافیک و عکس ، امکان پیش نمایش از صفحات طراحی شده ، شامل ۱۰۰ DHTML و اسکریپت‌های جاوا ، ابزار DHTML Menu Builder ، درج سریع و ساده ی لینک و عکس، آپلود صفحات وب شما تنها با یک کلیک ماوس ، ویرایشگر برجسته کد‌های HTML با شروع سریع ، شامل فونت‌های وب سایت CoffeeCup Flast،  شامل CoffeeCup Image Mapper 4.0 ، Built in SiteMapper Creator ، بیش از هزار XP Style Icons رایگان ، نگه داشتن ترک‌های فایل‌های تصویر شما و اعمال سریع خواص با استفاده از تابع پیش نمایش تصویر و ...  را می دهد.


دانلود نرم افزار ویرایشگر HTML و طراحی قالب سایت و وبلاگ CoffeeCup HTML Editor 14.1 Build 738
دانلود نرم افزار ویرایشگر HTML و طراحی قالب سایت و وبلاگ CoffeeCup HTML Editor 14.1 Build 738

آموزش دانلود از ریو آپلود